O firmie

GASBERRY Sp. z o. o.

GASBERRY Sp. z o. o. jest traderem w sferze sprzedaży hurtowej produkcji chemiczno-naftowej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej. Od roku 2012 aktywnie i pomyślnie rozwijamy się na rynku międzynarodowym, mamy trwałe relacje z wytwórcami towarów, firmami-dostawcami i przewoźnikami.

Spektrum produkcji realizowanej przez firmę GASBERRY Sp. z o. o. stale się poszerza. Jakość odpowiada przyjętym w tej dziedzinie standardom i jest udokumentowana za pomocą certyfikatów, protokołów badań oraz innych dokumentów.

Zespół fachowców, wysoki poziom obsługi i pewności, lojalność i punktualność, indywidualne podejście oraz liczenie się z potrzebami i interesami każdego partnera korzystnie wyróżniają naszą firmę na rynku.

Gasberry Sp. z o.o. jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja.

Zapraszamy do obustronnie korzystnej współpracy.

Naszą misją jest dostarczanie na rynki Rzeczypospolitej Polskiej i innych krajów Unii Europejskiej produktów wysokiej jakości, wyprodukowanej przez przedsiębiorstwa branż przetwórstwa ropy naftowej, przemysłu naftowo-chemicznego i chemicznego Federacji Rosyjskiej i Republiki Białoruś, nawiązanie trwałych długoterminowych relacji handlowych za pomocą korzystnych cen i elastycznych warunków dostawy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GASBERRY Sp. z o.o.

ADRES:

Gasberry Sp. z o.o.
ul. Trojańska 7 lok. 024
02-261 Warszawa
Polska

NIP: 5222991413
REGON: 145854050
KRS: 0000399794, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego